Hlavný účtovník

Zentiva

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

- VŠ vzdelanie
- skúsenosti na podobnej pozícií min. 3 roky
- MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet
- komunikačné zručnosti
- viacročná prax v oblasti účtovníctva
- znalosť problematiky účtovníctva
- schopnosť komunikovať v angličtine
- vysoké pracovné nasadenie

Čo ponúkame?

- pravidelný tréning potrebných vedomostí a schopností
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie,
- nadštandardné pracovné voľno,

Čo bude vaša práca?

- vykonávanie odbornej účtovníckej práce vyžadujúcej znalosť teórie a praxe evidovania a triedenia finančných transakcií
- riadenie sa platnými účtovnými a daňovými predpismi a aktuálnymi firemnými postupmi.
- Zodpovednosť za všeobecné, daňové, odbytové a prevádzkové účtovníctvo
- spracovávanie tuzemských a zahraničných dodávateľských faktúr, kontrola ich správnosti
- vedenie evidencie záloh a trvalých platobných príkazov
- príprava štatistických výkazov podľa požiadaviek SŠÚ
- spracovanie Výkazu ziskov a strát a Súvahy
- archivácia účtovných dokladov
- vykonávanie inventúry majetku a skladu
- vykonávanie ďalších odborných prác súvisiacich s účtovným a finančným oddelením
- kontrola podkladov pre priznanie DPH

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 3420792  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 EUR/mesiac