Medical Advisor SK Diabetology

Zentiva a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo požadujeme?

- VŠ-medicínskeho zamerania podmienkou, skúsenosti z oblasti internej medicíny, diabetes a kardiovaskulárnej medicíny výhodou
- Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou
- Skúsenosti z oblasti klinického hodnotenia výhodou
- Znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) podmienkou
- Vodičský preukaz sk. B
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Organizačné schopnosti, precíznosť

Čo ponúkame?

- Perspektívu závislú na osobných schopnostiach
- Zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Systém firemných benefitov
- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Pracovisko v príjemnom prostredí v Bratislave
- Služobný automobil (aj na súkromné použitie), mobilný telefón, notebook

Čo bude vaša práca?

- Podpora produktových manažérov v medicínskych otázkach
- Príprava materiálov a podkladov pre účasť firmy na odborných seminároch a konferenciách a pod.
- Zodpovednosť za jednania s opinion leaders
- Návrh vedeckej komunikácie pridelených produktov na základe pravidelného štúdia a analýzy dostupných medicínskych dát.
- Vzdelávanie medicínskych reprezentantov
- Riadenie a monitorovanie medico-marketingových projektov.

Informácie o výberovom konaní:

  • Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prácu, ale v prípade veľkého počtu žiadostí budeme kontaktovať iba tých, ktorí postúpia do užšieho výberu. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2754551  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.