Android Developer / v centre Bratislavy / 2000 - 2500,- € mes. / začnite hned!

ZENTITY Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava 5, 811 08, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000 - 2500 € / brutto mes. alebo hodinová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžete nám vyvíjať mobilné aplikácie pre OS Android.

V rámci mobilného vývoja si vyberiete medzi slovenskými alebo zahraničnými projektmi. Môžete sa účastniť na prieskume a vývoji v oblasti AI, Augmented Reality, Apple Car Play ... Máme pre vás projekty z oblasti bankovníctva, poistenia, zdravotnej starostlivosti, automobilového priemyslu ... Môžete cestovať alebo dlhodobo pracovať v zahraničí.

- stabilná práca v rastúcej firme
- priateľský a neformálny tím
- rôzne formy spolupráce (zamestnanecká zmluva, externá spolupráca)
- pri externej spolupráci hodinová sadzba 20 - 25 €
- flexibilná pracovná doba
- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- notebook, mobilný telefón
- interné kurzy angličtiny
- odborné konferencie a semináre
- stravné lístky
- výborná káva v kancelárii pre vás
- lokalita v centre Bratislavy
- nástup podľa dohody

Jedna z najrýchlejšie rastúcich európskych technologických firiem rozširuje svoj tím o nadšeného Android vývojára!
Máte záujem pracovať na projektoch mobilných systémov pre banky? Ak áno, pošlite nám svoje CV. Radi sa Vám budeme venovať a preberieme s Vami tuto ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vítame pracovné skúsenosti v oblasti vývoja v Jave pre OS Android
- oceníme znalosť vývoja aplikácií pre Android zariadenia
- výhodou skúsenosti s integráciou JSON/REST/Web Services based back-ends
- vítame znalosť bezpečnostných princípov a kryptografie
- výhodou zameranie na užívateľské rozhranie
- oceníme vašu ochotu pracovať on-site u klienta
- radi privítame priateľského kolegu v tíme

Jednoducho povedané a videné vyvíjame mobilné apky. Za tou malou ikonkou je však komplexný technologický zázrak, prepracovaný do posledného detailu. Sme jednou z najskúsenejších firiem strednej a východnej Európy v oblasti vývoja, zabezpečenia a integrácie digitálnych riešení pre chytré telefóny, tablety a responsívny web. Medzi našich klientov patria rôzne európske bankové domy, poisťovne, mobilný operátori alebo médiá. Začínali sme v Prahe, kde máme tiež naše hlavné sídlo, ale postupne sme založili pobočky na Slovensku, v Maďarsku, v USA a novo vo Švajčiarsku. Samostané projekty však vedieme aj v Írsku, Bulharsku, na Blízkom východe alebo v Južnej Afrike.

V roku 2014 sme boli nominovaný ako "Rising Star, CE Technology Fast 50" od spoločnosti Deloitte.

V roku 2015 už sa v tom rovnakom rebríčku umiestňujeme ako 20. najrýchlejšie rastúca firma v strednej Európe a 2. najrýchlejšie rastúca firma v Českej republike. V tom istom roku sa objavujeme v správe spoločnosti Gartner "Market Guide for Open Unified Digital Banking Platforms" ako jedna z 25 dodávateľských firiem digitálneho bankovníctva z celého sveta.

Gartner si nás všíma aj v roku 2017 v správe "Hype Cycle for Digital Banking Transformation".

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Cukrová 14, Bratislava
811 09 Bratislava
ID: 3217619   Dátum zverejnenia: 8.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000 - 2500 € / brutto mes. alebo hodinová odmena