Zubná lekárka/zubný lekár v zubnej ambulancii Zentist

Zentist s. r. o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ 30% z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zväčšili sme svoje priestory - vďaka tomu máme príležitosť spoznať a prijať do nášho tímu ďalšieho zubného lekára/lekárku. Ponúkame možnosť pracovať v komfortnom, uvoľnenom prostredí, a poskytovať zubnolekársku starostlivosť pre našich existujúcich pacientov.
- Venujeme sa všeobecnému zubnému lekárstvu (obvod, zmluvy s poisťovňami),
- Robíme prevenciu, výplne, endodonciu, protetiku, chirurgiu, ponúkame možnosť vyprofilovať sa na preferované zákroky,
- Podporujeme ďalšie vzdelávanie vo forme kurzov a webinárov,
- Možnosť kariérneho rastu aj v oblasti vedenia zubnej ambulancie,
- Dbáme na work-life balance, ponúkame možnosť 4-dňového pracovného týždňa, zastupujeme sa navzájom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zabehnutá zubná ambulancia Zentist sa presťahovala do nových priestorov pre zvýšenie komfortu zamestnancov a pacientov. Zabezpečujeme všeobecnú zubnolekársku starostlivosť pre dlhoročných klientov. Máme k dispozícii tri ambulancie a sme rastúci tím zubných lekárov, dentálnych hygieničiek a asistentov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4130852  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac