Administratívny referent

ZenithPeople Consulting spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850 brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta, ktorého baví práca s počítačom a dokáže po zaškolení pracovať samostatne a zodpovedne. Pracuje sa v mladom, príjemnom tíme. Pracovná doba je od pondelka do piatku. Spoločnosť sídli v centre Bratislavy. Nevyžadujeme znalosť cudzieho jazyka.

Pracovná náplň:
- Administratívne spracovávanie údajov do informačného systému
- Kontrola a oprava údajov v informačnom systéme
- Administratívne práce s počítačom
- V prípade potreby komunikácia s nadriadeným
- Vykonávanie iných ad hoc úloh

- zaškolenie
- príjemné pracovné prostredia
- možný odborný aj finančný rast
- motivačný a rozvojový systém

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám, prosím, zašlite obratom Váš profesný životopis v slovenskom jazyku e-mailom.

Prosíme, Váš životopis zasielajte aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je stabilná zahraničná spoločnosť poskytujúca služby.

Požiadavky na zamestnanca

- nie sú nutné pracovné skúsenosti v administratíve, kandidát dostane zaškolenie
- pozícia je vhodná aj pre absolventa
- samostatnosť, dôslednosť, chuť sa učiť, zodpovedný prístup k práci

ZenithPeople Consulting spol. s r.o. má dlhodobé skúsenosti v poskytovaní služieb v oblasti ľudských zdrojov. Našim obchodným partnerom ponúkame viaceré modely spolupráce v oblasti HR služieb. Máme dlhoročné skúsenosti s vyhľadávaním a priamym oslovením kandidátov a s nastavovaním personálnych procesov.

V našom záujme je poskytnúť kandidátom len tie informácie, ktoré naozaj potrebujú. Tým im pomáhame sa orientovať na trhu práce a byť na ňom úspešní. S našou službou kariérneho poradenstva sa kandidátom vyjasní ich pridaná hodnota pre budúceho zamestnávateľa a rýchlejšie nájdu správne zamestnanie. V prípade záujmu o bližšie informácie sa na nás s dôverou obráťte.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3640791  Dátum zverejnenia: 3.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 brutto