Digital Consultant

ZenithMedia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.4.2019, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 EUR / mesiac + výkonové odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomáhať našim klientom úspešne manažovať digitálne kampane;
Pripravovať a prezentovať online mediálne stratégie, plány a výsledky podľa požiadaviek klienta;
Kompletná príprava a manažovanie digitálnych kampaní;
Koordinovať prácu viacerých digitálnych špecialistov (PPC, Social, Programmatic, SEO, Native).

Školenia a konferencie doma aj v zahraničí;
Práca na trvalý pracovný úväzok, brutto mesačná odmena 1700 Euro v závislosti od skúseností a úrovne odbornosti;
Výkonové odmeny podľa dosiahnutých cieľov a splnených kritérií;
Dni voľna nad rámec zákona.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, marketing alebo médiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prehľad a záľuba vo svete marketingu, reklamy, v online aj offline trendoch či social médiách;
Rozumieš digitálnym produktom (zahraničné/lokálne platformy a média) a vieš ich priblížiť menej či viac skúseným klientom;
Komunikatívnosť, samostatnosť a silný zmysel pre detail;
Analytické myslenie a hľadanie riešení je pre Teba hračka

Spoločnosť ZenithMedia je súčasťou jednej z najväčších svetových skupín poskytujúcich mediálne služby – Publicis Group. Našich 218 kancelárií v 72 krajinách je dôkazom toho, že sme schopní zabezpečiť služby na najvyššej úrovni všade tam, kde to naši klienti vyžadujú.

Ponúkame širokú škálu služieb od tvorby komunikačnej stratégie cez plánovanie, negociovanie podmienok až po implementáciu. Taktiež koordinujeme kampane v rôznych krajinách a regiónoch a prepájame ich spôsobom, ktorý najviac vyhovuje klientovým individuálnym potrebám. Naše služby sa opierajú o najnovšie výskumné metódy a systémy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3622185  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 EUR / mesiac + výkonové odmeny