1 000 - 2 000 EUR

Frézar (aplikačný technik)

ZENIT SK s.r.o.

Miesto práce
Nová 831/78, Koš
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho strojárskeho tímu technika, ktorý dokáže samostatne pracovať s CNC frézou. Jeho úloha bude spočívať v technickej podpore a odbornom poradenstve pri predaji a inštalácii strojov. Súčasťou pracovnej náplne bude tiež výroba na fréze pri kooperáciách s našimi partnermi a práca na zákazkách.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € brutto plus osobné ohodnotenie podľa schopností, skúseností a výkonu uchádzača

Najväčším benefitom spoločnosti Zenit SK, s.r.o. je kolektív a uvoľnená atmosféra v tíme. Staráme sa aj o zdravie a formu svojich kolegov, takže sú k dispozícii napr. permanentky do fitka, na masáže, alebo do kúpeľov. Kolegovia, ktorý majú záujem môžu navštevovať kurz angličtiny. Nájde sa toho ešte viac, ale o ďalších výhodách sa môžeme porozprávať na pracovnom pohovore. Pracovné nástroje ako sú mobilný telefón, alebo notebook sú samozrejmosťou.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím posielajte emailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Uchádzač by mal ovládať technickú angličtinu v rámci obsluhy stroja. Skúsenosti s operačnými systémami Fanuc, Heidenhain výhodou. Požadovaná je prax v CNC obrábaní. Komunikatívnosť, samostatnosť, ochota a schopnosť učiť sa.

Zenit SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy Zenit, ktorá v roku 2018 oslávila 50 rokov od svojho vzniku. Sme obchodná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na dlhodobé partnerské vzťahy s dodávateľmi, zákazníkmi aj zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nova 831/78
972 41 Koš

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Karaba
E-mail: poslať životopis
ID: 3782195   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € brutto plus osobné ohodnotenie podľa schopností, skúseností a výkonu uchádzača