1 000 - 1 600 EUR

Obchodný zástupca

ZENIT SK s.r.o.

Miesto práce
Nová 831/78, Koš
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Radi by sme do nášho malého, ale veľmi kompaktného tímu prijali pozitívne naladeného energického kolegu, alebo kolegyňu. Jeho každodennou náplňou bude práca s ľuďmi. Náš nový kolega bude rád telefonovať a predovšetkým osobne stretávať obchodných partnerov. Práca obchodníka je životný štýl a najlepší medzi nimi sú tí, ktorých práve tento druh aktivity naozaj baví. Táto práca nie je určená a vhodná pre každého.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

fixná zložka minimálne 900 €; k fixu je pridávaná vždy aj pohyblivá zložka podľa výsledkov a odvedenej práce; mzda smerom nahor nie je obmedzená a obchodník má priamy vplyv na jej výšku

Najväčším benefitom spoločnosti Zenit SK, s.r.o. je kolektív a uvoľnená atmosféra v tíme. Staráme sa aj o zdravie a formu svojich kolegov, takže sú k dispozícii napr. permanentky do fitka, na masáže, alebo do kúpeľov. Na firme je k dispozícii tá najlepšia káva. Kolegovia, ktorý majú záujem môžu navštevovať kurz angličtiny. Nájde sa toho ešte viac, ale o ďalších výhodách sa môžeme porozprávať na pracovnom pohovore. Pracovné nástroje ako sú osobný automobil, mobilný telefón, alebo notebook sú samozrejmosťou.

Váš životopis nám prosím pošlite mailom, v prvom kole ide o najdôležitejší informačný vstup. Pokiaľ nám chcete posunúť okrem životopisu aj ďalšie informácie o sebe, prosím neváhajte tak urobiť do sprievodneho textu mailu, alebo priloženého dokumentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výhodou je, ak uchádzač pozná niektoré obchodné a vyjednávacie techniky, nie je to však podmienkou. Cudzí jazyk a vzdelanie technického zamerania sú rovnako výhodou, ale nie sú podmienkou.

Zenit SK, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou českej firmy Zenit, ktorá v roku 2018 oslávila 50 rokov od svojho vzniku. Sme obchodná spoločnosť, ktorá kladie dôraz na dlhodobé partnerské vzťahy s dodávateľmi, zákazníkmi aj zamestnancami.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Nova 831/78
972 41 Koš
ID: 3555741   Dátum zverejnenia: 1.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fixná zložka minimálne 900 €; k fixu je pridávaná vždy aj pohyblivá zložka podľa výsledkov a odvedenej práce; mzda smerom nahor nie je obmedzená a obchodník má priamy vplyv na jej výšku