AML and Data Protection Officer

ZENIT kapital o.c.p., a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sledovať legislatívne normy na národnej i európskej úrovni a spolupracovať na
implementácii pravidiel v oblasti AML do interných smerníc a procesov
- aktualizovať a zlepšovať procesy pre zabezpečenie súladu so súvisiacimi zákonmi a
štandardmi v oblasti uplatňovania medzinárodných sankcií a embárg
- odhaľovať a reportovať neobvyklé obchodné operácie
- spoluprácovať pri kontrolnej činnosti a hodnotení efektívnosti kontrolného systému
- pripravovať a realizovať školenia pre zamestnancov spoločnosti v oblasti AML
- výkon činnosti zodpovednej osoby (DPO) v zmysle Nariadenia GDPR
- monitorovanie a kontrola súladu spracovania osobných údajov s povinnosťami
vyplývajúcimi z nariadenia GDPR a celkové riadenie agendy internej ochrany dát
- poskytovanie informácií a poradenstva
- pripravovať a realizovať školenia pre zamestnancov spoločnosti v oblasti ochrany
osobných údajov
- komunikácia a spolupráca s dozorným orgánom, tj. s Úradom na ochranu osobných
údajov

-kvartálne odmeny,
-odborný rast, sebarealizácia,
-káva, čaj, minerálka na pracovisku,
-vianočný večierok a ďalšie.

V prípade záujmu, zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

PRÁVO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo III. stupňa v odbore právo
• záujem o finančný trh (obchod s cennými papiermi)
• anglický alebo ruský jazyk slovom aj písmom na úrovni stredne pokročilý (B2)
• MS Office - pokročilý
• schopnosť samostatne pracovať
• asertívna, dynamická osobnosť
• profesionálne vystupovanie
• tímový hráč

Obchodník s cennými papiermi
www.zenitkapital.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3409753  Dátum zverejnenia: 4.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac