Čašník /-čka - Coffeeshop Company

ZEN - Zelená energia, s.r.o.

Miesto práce
Aupark Shopping Center, Námestie osloboditeľov, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
710

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kaviareň Coffeeshop Company OC OPTIMA a OC AUPARK hľadá čašníka/čku do svojho tímu.

Požiadavky na uchádzačov:
* Predaj a príprava kávy, kávových nápojov a jednoduchého občerstvenia
* Obsluha zákazníkov
* Udržiavanie pracoviska v čistote a iné práce potrebné v kaviarni.

* Motivujúce platové ohodnotenie ku základnej mzde
* Zaujímavá práca pod záštitou renomovanej značky
* Práca vo vynikajúcom kolektíve
* Pravidelné teambuildingy
* Pravidelné zvyšovanie platu
* Zaškolenie na náklady zamestnávateľa
* Zamestnanecké zľavy na produkty kaviarne
* Zľavnený vstup do fitness centier a iné benefity

Životopis v SJ spolu s fotografiou prosíme zaslať mailom na adresu optima.ke(zavinac)coffeeshopcompany.sk

Vybratých uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor.

Viac o našej kaviarni nájdete na
www.facebook.com/coffeeshopkosice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Veľmi dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
* Pracovitosť
* Zodpovedný prístup
* Dodržiavanie nastavených systémov značky
* Prax v gastronomii na podobnej pozícií výhodou

Spoločnosť so stabilnou diverzifikáciou činností.
Do portfólia spoločnosti spadá predaj stavebného materiálu v predajni ZEN CENTRUM Košice. Zásobujeme vyše 1200 stavieb ročne.
Od roku 2014 spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie a prevádzkuje dve značkové kaviarne COFFEE SHOP PREMIUM v dvoch najväčších nákupných centrách v Košiciach.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2102271  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710