Pomocná sila do kuchyne Hotel Thermal ŠÍRAVA****

Zemplínska šírava s.r.o.

Miesto práce
Kaluža
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
2,76.- EUR/hod. + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje umývanie čierneho a bieleho kuchynského riadu, udržiava hygienu jednotlivých stredísk kuchyne.
• Je pomocným pracovníkom kuchyne .
• Na základe usmernení kuchára samostatne pracuje na príprave ingredencií.
• Dodržiava predpísané štandardy a pomáha kuchárom pri príprave pokrmov.
• Podieľa sa na zabezpečení organizovaných podujatí, gastronomických akcií, večierkov, banketov.
• Je tímovým pracovníkom a v prípade potreby ochotne pomáha svojím kolegom.

Zamestnávateľ si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Práca v lukratívnom prostredí Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT****, ktorého súčasťou je okrem štvorhviezdičkového wellness hotela, aj úspešný projekt Thermalpark ŠÍRAVA. Celý rezort sa rozprestiera na brehoch najkrajšej časti Zemplínskej šíravy s výhľadom na Vihorlatské vrchy. Srdcom tohto projektu je geotermálna voda so svojimi zázračnými účinkami.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3342279  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,76.- EUR/hod. + príplatky v zmysle Zákonníka práce