Kuchár / Kuchárka

Žemľa s. r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.od 10€ v čistom, podľa skúseností a skills.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nová spoločnosť na gastro trhu ponúka pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka, pomocný kuchár/kuchárka.
Ponúkame pracovné miesta ktoré vytvárajú priestor realizácie pre talentovaných a zapálených ludí, ktorí gastronómiu chápu ako svoju životnú cestu.
Ponúkame priestor pre sebarealizáciu v kontexte aktuálnych trendov v gastronómii.
Zároveň ponúkame prácu na TPP ktorej mesačný hodinový fond neprekračuje výmer štandardného nastavenia, ale s vyšším hodinovým ohodnotením. Pracuje sa dlhý - krátky týždeň s hodinovým ohodnotením od 10,- EUR/ v čistom podľa skúseností.

Benefity ako personálna strava, ktoré iné spoločnosti deklarujú ako výhodu sú u nás samozrejmostou.

Čo Vám naša spoločnosť ponúka ako benefit je každodenná práca na špičkovom technickom vybavení a team kolegov, ktorí Vás nútia napredovať.
Ďalším benefitom je možnosť praxe v našej zahraničnej prevádzke (Kanárske ostrovy).
Budeme od Vás samozrejme požadovať loajalitu, dochvíľnosť a potrebu rozvíjať svoje schoponosti v kontexte teamu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Naša spoločnosť vlastní niekoľko gastro prevádzok v Bratislave. Venujeme sa hlavne pivárniam nielen so skvelým tankovým pivom ale aj výnimočným jedlám a pizzériám. Zaviazali sme sa poskytnúť všetkým našim hosťom a zamestnancom príjemnú a inkluzívnu atmosféru. Naši zamestnanci, majú možnosť osobného rastu a tiež možnosť stáže v našej prímorskej prevádzke.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4592756  Dátum zverejnenia: 2.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.