Čašník, čašníčka - UFO watch.taste.groove

Zemegula, s.r.o.

Miesto práce
UFO watch.taste.groove., Most SNP, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiacMzda vrátane fixnej hodinovej mzdy, percentuálnej mzdy z predaja a s tringeltami, pohybujúca sa mesačne na úrovni +/- 2000 € netto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripoj sa k nám a buďte tvárou našich nezabudnuteľných zážitkov! Miluješ pracovať s ľuďmi, si komunikatívny a priateľský? Si pripravený byť tvárou jedinečných kulinárskych večerov? Ak áno, naša zážitková reštaurácia hľadá práve teba! Pridaj sa k tímu, kde každá večera je nezabudnuteľným momentom a ty ste kľúčovým prvkom tejto kúzelnej atmosféry.

Čo ti ponúkame?
  • Inovatívne prostredie: Naša reštaurácia je priestorom pre kulinárske inovácie, kde môžeš realizovať svoje najodvážnejšie nápady.
  • Profesionálny rast: Poskytujeme tréningy a workshopy s renomovanými spoločnosťami, aby si mohol neustále rozvíjať svoje zručnosti.
  • Súčasť nezabudnuteľných zážitkov: Naši hostia prichádzajú za zážitkom, a ty budeš stáť pri jeho tvorbe.
  • Motivujúce ohodnotenie: Okrem jedinečného pracovného prostredia ponúkame aj bezkonkurenčné platové podmienky.

Hodnotenia reštaurácie:

  • La Liste Top 1000 najlepších reštaurácií sveta - 2022, 2023, 2024
  • TREND TOP reštaurácie - 1. miesto - 2019, 2020
  • Gurmán na Slovensku - 1. miesto - 2019, 2020
  • Najlepší šéfkuchár na Slovensku - 2020
Benefity:
  • Ročný príspevok na obuv/oblečenie v hodnote 50 €
  • Bonusy - lístky do kina, masáže, darčekové karty na nákup potravín - 6x do roka.
  • Odporúčací bonus za každú novú osobu, ktorá odpracuje 3 mesiace - 150 €
  • Bonus pri narodení dieťaťa - 100 €

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s Vašou fotografiou, na náš kontaktný e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Čo od teba očakávame?
  • Špičkový zákaznícky servis: Si ochotný ísť nad rámec očakávaní a dodať hosťom zážitok, ktorý budú chcieť zažiť znova. Prívetivosť a ústretovosť sú pre teba samozrejmosťou.
  • Profesionálne vystupovanie: Vieš, ako zaujať a očariť hostí svojím profesionálnym, ale priateľským vystupovaním.
  • Schopnosť pracovať pod tlakom: Naše večery sú plné vzrušenia, no niekedy aj hektické. Vieš si udržať pokoj a profesionálnosť aj v rušných chvíľach.
  • Tímová práca: Si tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a prispievať k pozitívnej atmosfére na pracovisku.

Spoločnosť Zemegula s.r.o. je dlhodobým prevádzkovateľom Vyhliadkovej veže UFO, dominanty hlavného mesta, ktorá okrem jedinečného výhľadu ponúka hosťom špičkovú reštauráciu a dva zážitkové bary. Viac informácii nájdete na: www.u-f-o.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Pavlovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4838561  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac