Cocktailový čašník, čašníčka - UFO watch.taste.groove.

Zemegula, s.r.o.

Miesto práce
UFO watch.taste.groove., Most SNP, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
2 060 EUR/mesiacMzda vrátane fixnej hodinovej mzdy, percentuálnej mzdy z predaja a s tringeltami, pohybujúca sa mesačne na úrovni +/- 1500 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do priateľského a profesionálneho kolektívu Vyhliadkovej veže UFO, hľadáme čašníkov/čašníčky na pozíciu čašník/čašníčka v cocktailovej časti. Preferujeme zodpovednú, príjemnú, komunikatívnu a odhodlanú osobu, ktorá nemusí vedieť všetko, lebo my sme pripravení, ťa všetko naučiť. Viac ako vedomosti si totiž ceníme férový a zodpovedný prístup.

Práca v kreatívnom, príjemnom prostredí v priestoroch baru UFO watch.taste.groove., priamo vo Vyhliadkovej veži UFO.
TREND TOP reštaurácie - 1. miesto - 2019, 2020
Gurmán na Slovensku - 1. miesto - 2019, 2020
Najlepší šéfkuchár na Slovensku - 2020
Ročný príspevok na obuv/oblečenie v hodnote 50 €.
Bonusy - lístky do kina, masáže, darčekové karty na nákup potravín uplatňované 6x do roka.
Odporúčací bonus za každú novú osobu, ktorá odpracuje 3 mesiace - 150 €.
Bonus pri narodení dieťaťa - 100 €.
Teambuilding 2x ročne.

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu s Vašou fotografiou, na náš kontaktný e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Podmienkou je ovládanie anglického jazyka na komunikačnej úrovni.
Ďalej vyžadujeme: pracovitosť, flexibilitu, spoľahlivosť, lojálnosť, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Zemegula s.r.o. je dlhodobým prevádzkovateľom Vyhliadkovej veže UFO, dominanty hlavného mesta, ktorá okrem jedinečného výhľadu ponúka hosťom špičkovú reštauráciu a dva zážitkové bary. Viac informácii nájdete na: www.u-f-o.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4309391  Dátum zverejnenia: 27.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 060 EUR/mesiac