Pracovníčka v práčovni/ čistiarni

Zemegula, s.r.o.

TUZEXX - práčovňa a čistiareň Bratislava, Kopčianska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,00 EUR/ hodina/ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pranie, mangľovanie, skladanie bielizne v modernej práčovni v Bratislave/Petržalke.
Rozširujeme prevádzku a hľadáme nových ľudí do tímu.
Prax nie je podmienkou - zaučíme Vás!
Práca je vhodná prioritne pre ženy. Zároveň ponúkame 1 pracovnú pozíciu vhodnú pre muža - so zameraním vodič/ triedenie bielizne.

Hľadáme aj pracovníčky na dvojzmenné prevádzky.
Možnosť pracovať aj brigádne (na pár hodín).

Pracovná ponuka je zverejnená pre spoločnosť Tuzexx, s.r.o.
pracovna@tuzexx.sk
Tuzexx, s.r.o. je stredne veľká práčovňa a čistiareň. Sme rodinná firma a naše služby v odvetví poskytujeme od roku 2003. Naša značka predstavuje najvyššiu kvalitu a servis v odbore. Náš cieľ je zastrešiť pre Vás komplexné služby prania a čistenia tak, aby všetko išlo hladko, aby sme Vás ušetrili stresu a zabezpečili dlhú životnosť Vašich textílii.

Práca v stabilnom tíme, moderné technológie, možnosť dobrého zárobku

- ideálne je poslať stručný životopis emailom (pracovna@tuzexx.sk)
- ponuka práce je pre spoločnosť Tuzexx s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tuzexx, s.r.o
Kopčianska 20
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viera Jakubíčková
Tel.: +421944435664
E-mail: poslať životopis
ID: 3259681   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,00 EUR/ hodina/ netto