Referent logistiky koľajových vozidiel

ŽELOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Staničná, Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 1 700 EUR/mesiacMzda bude stanovená podľa skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Na dennej báze riadi prístavbu a odstavbu vozňov zo závodu, zabezpečuje podaj a príjem vozňov v zákazníckom portáli ISP spoločnosti ZSSK Cargo
  • Vyhotovuje a podáva nákladné listy a skupinové NL na základe denného dispečingu
  • Zabezpečuje koordináciu špeciálnych prepráv skupinových nákladných listov s pracovníkmi zákazníckeho servisu
  • Zabezpečuje vyhotovenie a podávanie nákladných listov pre presuny vozňov medzi ŽST Trnava a depóniami vozňov
  • Objednáva prepravy vozňov u dopravcov na základe pokynov pracovníkov logistiky vozňov a plánovača výroby
  • Zapisuje (potvrdzuje) v internom informačnom systéme informácie o uskutočnených odchodoch vozňov k zákazníkovi
  • Plánuje presuny vozňov medzi ŽST Trnava a depóniami a potvrdzuje uskutočnené presuny
  • Dbá na včasné vyhotovenie a odovzdanie kompletného dispečingu pohybu miestnemu dopravcovi, obchodnú stránku objednaných presunov a prepráv komunikuje s Obchodným riaditeľom
  • Hlási kontaktnému pracovníkovi ZSSK Cargo informácie o prípadnom prečíslovaní vozňa na základe objednávky držiteľa
  • Vykonáva vybrané činnosti logistiky prevažne obchodno-administratívne práce pre potreby zákazníkov
  •  Zabezpečuje logistiku vozňov v dispečingu pohybu (príchod a odchod vozňov) v IS v spolupráci s vedúcim výroby a pracovníkmi zákazníckeho servisu

Práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve

Flexibilná pracovná doba

Motivačné finančné ohodnotenie

Parkovanie v areáli firmy

Príspevky na vzdelávanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Precíznosť, aktívny časový management, odolnosť voči stresu.

Vyrovnaná úroveň organizačných, koordinačných a operatívnych zručností.

Komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita.

Orientácia na úlohy a ciele.

Opravárenská spoločnosť

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Weršková
Tel.: +421917767959
E-mail: poslať životopis
ID: 4822023  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac