Personálny referent

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností uchádzača a bude dohodnutá na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce úspešného kandidáta bude kompletné spracovanie personálnej agendy, ktorá spočíva v inzercii voľných pracovných miest, nábore zamestnancov a príprave pracovných pohovorov. Následne pripravuje a vyhotovuje pracovné zmluvy a ostatné príslušné doklady osobných zložiek zamestnancov.
Súčasťou práce referenta je komunikácia najmä s poisťovňami a úradom práce (prihlášky, odhlášky, prerušenia zamestnancov, ako aj iné zmeny s tým súvisiace, HR reporting pre vedenie spoločnosti) a zabezpečovanie vzdelávania zamestnancov.
Na pozíciu personálneho referenta hľadáme kandidáta, ktorý má príjemné vystupovanie a záujem sa ďalej vzdelávať, nakoľko si pozícia vyžaduje neustále sledovanie legislatívnych zmien a ich aplikáciu do praxe.

Benefity sociálneho programu podľa kolektívnej zmluvy:
- príspevok k dovolenke a k Vianociam
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na detské tábory
- odmena pri životnom jubileu
- 1 týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- 7,5 hod. pracovný čas
- bonus za dochádzku do zamestnania
- príspevok na dopravu do zamestnania
- odborný rast a vzdelávanie
- príspevok na DDS
- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa
- darčeky pre zamestnancov (vianočný balíček, vitamínový balíček)

Žiadosti spolu so životopisom nám môžete zasielať prostredníctvom e-mailu [email protected] alebo poštou na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície do 30.06.2023.
V žiadosti uveďte Vaše kontaktné údaje a súhlas so spracovaním údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.
Na osobné pohovory budeme pozývať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky

- zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a reprezentatívnosť
- flexibilita, samostatnosť a dôslednosť
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť a záujem sa ďalej vzdelávať

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov v SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Ďalšie informácie nájdete na www.zoszv.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4596372  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac