Brusič kovov - kľukových hriadeľov

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s.

Miesto práce
Môťovská cesta 259/11, Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
950 - 1 500 EUR/mesiacMzda od 950 € + variabilná mzda + príplatky + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy železničných koľajových vozidiel. Strojné obrábanie veľkorozmerových strojových súčiastok na brúskach.
Brúsenie rovinných a tvarových plôch (valcových) veľkých rozmerov, kľukových hriadeľov s vysokou presnosťou brúsnymi kotúčmi na brúskach.
Brúsenie valcových plôch čapov zalomeného hriadeľa pred naváraním , po naváraní a na hotovo.

- benefity sociálneho programu podľa kolektívnej zmluvy
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- 37,5 hod pracovný týždeň
- platená nadčasová práca
- týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- finančné benefity z Kolektívnej zmluvy ( príspevok pred dovolenkou a Vianocami )
- dochádzkový bonus
- príspevok na dopravu
- príspevok na ubytovanie
- príspevok pri narodení dieťaťa
- príspevok na detské tábory
- odmena pri životnom jubileu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- stravovanie v priestoroch zamestnávateľa - menu za 0,85 €
- eventy pre zamestnancov a rodinných príslušníkov - Deň detí, Mikuláš, Deň zdravia pod.
Ďalšie informácie na www.zoszv.sk

Žiadosti spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom alebo na adresu spoločnosti s uvedením názvu pozície. V žiadosti uveďte kontaktné telefóne číslo a súhlas so spracovaním osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie na dobu 1 roka. Tento súhlas možno kedykoľvek písomne odvolať zaslaním písomnej žiadosti na adresu našej spoločnosti.

E-mail : [email protected]
Tel.: 045/5302560, 561, 0903579237

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Počet rokov praxe

1

príslušné technické vzdelanie
zručnosť, prax a odborné znalosti v odbore
znalosť čítania výkresovej dokumentácie
pracovné nasadenie a vytrvalosť
spoľahlivosť a zodpovednosť

Železničné opravovne a strojárne Zvolen, a.s. sú najvýznamnejšou firmou na opravy motorových rušňov v SR. Vo výrobných priestoroch je možné realizovať najnáročnejšie operácie pri rekonštrukciách a modernizáciách železničných koľajových vozidiel. Vykonávajú sa tu klasické opravy aj rekonštrukcie a výroba strojných súčiastok a zostáv pre neželezničných zákazníkov, zváranie konštrukcií pre dopravnú a manipulačnú techniku, zváranie tenkostenných konštrukcií.
Ďalšie informácie nájdete na www.zoszv.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3670623  Dátum zverejnenia: 17.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 500 EUR/mesiacMzda od 950 € + variabilná mzda + príplatky + benefity