Stratég železničných koľajových vozidiel

Čo ponúkame

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Starostlivosť je u nás na prvom mieste

Na ľuďoch, ktorí u nás pracujú, nám skutočne záleží. Preto sa staráme o vaše zdravie, investujeme do vášho odborného vzdelávania, prípravy a ďalšieho rozvoja. Chceme, aby vám práca u nás robila radosť.

Informácie o pracovnom mieste

Čo Vás čaká?

Čo vás čaká?

Si absolventom technickej vysokej školy so zameraním na železničnú dopravu, prípadne si štúdium ukončil minulý rok? Si pripravený pracovať na svojom rozvoji? Tak sa prihlás do absolventského programu a naštartuj svoju kariéru u najväčšieho osobného železničného dopravcu na Slovensku.

Tvojou náplňou práce bude:
- skúmanie a zabezpečovanie požiadavky na stratégiu ŽKV
- vypracovanie dlhodobého plánu rozvoja ŽKV
- zodpovednosť za technicko - eškonomickú správu ŽKV a vedenie evidenčného stavu
- inventarizácia ŽKV
- spolupráca pri vedení účtovného stavu ŽKV

Ako Vás finančne odmeníme?

- základná mzda od 768 Eur/brutto

- pracovný pomer na dobu určitú, v trvaní minimálne 3 mesiace a maximálne 1 rok
- ponúkame Ti pracovný pomer, ktorý Ti dá priestor pre budovanie tvojej kariéry a možnosť trvalého zamestnania. Počas 1-ročného programu sa budeš pripravovať na svoju budúcu pozíciu a získaš prehľad o fungovaní našej spoločnosti. Budeš pracovať na zaujímavých úlohách a zúčastníš sa rôznych vzdelávacích aktivít zameraných na zvyšovanie tvojich odborných vedomostí a zručností. Budeš pracovať pod odborným vedením mentora, ktorý ti bude pomáhať pri profesijnom raste a rozvoji.
- po úspešnom absolvovaní programu a po splnení požiadaviek získaš pracovné miesto na dobu neurčitú s tarifnou mzdou určenou pred danú pozíciu.

Miesto výkonu práce

Tupého 4, Bratislava

Aké benefity ZSSK-ate?

- práca v stabilnej spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou
- získaš zručnosti a skúsenosti v odbore, ktorý si študoval
- hneď po nástupe budeš mať mesačný plat a k tomu získaš aj pestrú ponuku benefitov
- zaujímavá a rôznorodá práca s možnosťou ďalšieho vzdelávania, odborného a kariérneho rastu

Čo od vás očakávame?

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického zamerania
- vítaný je všeobecný prehľad, najmä o ponukách, službách, vlakoch a cestovnom poriadku ZSSK
- schopnosť analyzovať daný problém a určovať priority
- schopnosť zaučiť sa a ochota učiť sa
- tímovo pracovať
- pozitívny prístup k zmenám

V prípade záujmu zašlite ŽIVOTOPIS so zameraním na Vaše odborné znalosti v zmysle našich požiadaviek na pracovnú pozíciu. Uvítame doručenie MOTIVAČNÉHO LISTU alebo aspoň krátkeho sprievodného textu, v ktorom popíšete, prečo ste sa rozhodli reagovať na našu pracovnú pozíciu.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michaela - Darina Polnerová
Tel.: +421947773099
E-mail: poslať životopis
ID: 3708382  Dátum zverejnenia: 2.7.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.