HR špecialista senior

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 1, 831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Termín nástupu
03.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda: od 871 EUR/brutto (stanovuje sa individuálne s prihliadnutím na celkovú senioritu kandidáta) + variabilná zložka vo výške 500 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre najväčšieho osobného vlakového dopravcu na Slovensku hľadáme SENIOR HR ŠPECIALISTU, ktorý bude mať na zodpovednosti odborné metodicko - koordinačné činnosti v oblasti odmeňovania, benefitov a iných pridružených oblastí, ale taktiež aj agendu GDPR. Ak chceš pracovať v príjemnom kolektíve profesionálov pre zamestnávateľa, ktorý sa stará o rozvoj svojich zamestnancov a podporuje ich v kariérnom raste si na správnom mieste.

K Tvojim primárnym úlohám bude patriť:
• podieľanie sa na zdôvodňovaní, pripomienkovaní a odbornom posudzovaní metodík
pre oblasť ľudských zdrojov
• spracováva návrhy na zmenu uvedených dokumentov, zabezpečuje ich výklad a
vyhodnotenie v spoločnosti
• sledovanie a zapracovávanie legislatívnych zmien týkajúcich sa uvedenej oblasti
• pôsobí ako kontaktná a zodpovedná osoba pre svoju oblasť
• analyzuje, vyhodnocuje, spracováva a implementuje zmeny v oblasti ľudských zdrojov
• spolupráca pri realizácií vykonávacích plánov vychádzajúcich zo schválenej stratégie
ľudských zdrojov
• spracovanie a údržba príslušnej dokumentácie

• stabilná práca v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 - ročnú tradíciu
• zľavnené cestovné
• možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu pod kompetentným vedením
• work - life balance
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach
• priateľská pracovná atmosféra
• iné finančné a nefinančné benefity

Ak Ťa naša ponuka zaujala a spĺňaš požiadavky, zašli svoj profesný životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania a súhlasom so spracovaním Tvojich OÚ v znení uvedenom nižšie na adresu: [email protected]

- súhlas so spracovaním osobných údajov v znení: "Ako dotknutá osoba udeľujem Železničnej spoločnosti Slovensko a.s. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracúvaním mojich uvedených osobných údajov, za účelom vyskytnutia sa voľnej pracovnej pozície po dobu nevyhnutnú k ich spracúvaniu.“

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Do nášho tímu hľadáme človeka s nasledujúcimi požiadavkami:
• vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa so
zameraním na ľudské zdroje, personálny manažment a
pracovné právo
• požadovaná prax v oblasti HR reportingu alebo HR
controllingu min. 5 rokov - PODMIENKA
• veľmi dobrá znalosť EXCELU - PODMIENKA (dátové
analýzy a štatistiky)
• znalosť Zákonníka práce veľkou VÝHODOU
• praktické skúsenosti s tvorbou metodických
materiálov, pravidiel a procesov na zabezpečenie
realizácie jednotlivých aktivít projektov
• analytické schopnosti
• systematický prístup k práci
• koncepčné myslenie a efektívne riešenie krízových
situácií
• komunikačné a prezentačné zručnosti na veľmi dobrej
úrovni

Sme národný dopravca a líder v poskytovaní služieb osobnej železničnej prepravy. Realizujeme v priemere 1478 vlakových spojov denne. V roku 2017 sme prepravili 72,47 mil. cestujúcich. Najazdili sme 32 mil. vlakových kilometrov. Spájame Slovensko s Európou - ZSSK je členom renomovaných európskych a celosvetových železničných organizácií.

PREČO ZSSK?
Na našich zamestnancoch nám záleží, staráme sa o ich zdravie.

Podporujeme rozvoj našich zamestnancov a investujeme do odborného vzdelávania a prípravy.

Sme stabilný zamestnávateľ a máme za sebou históriu, na ktorú sme hrdí, sme tu od roku 1847.

Neustále sa zlepšujeme a chceme, aby ste chodili do práce s radosťou.

Rožňavská 1
832 72 Bratislava
ID: 3464180   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda: od 871 EUR/brutto (stanovuje sa individuálne s prihliadnutím na celkovú senioritu kandidáta) + variabilná zložka vo výške 500 EUR/brutto