Posunovač

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
553

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie posunovacích prác v pridelených obvodoch. Zaisťovanie ŽKV proti neúmyselnému
pohybu. Zabezpečovanie prístavby ŽKV na prevádzkové ošetrenie, do opráv a na zbrojenie. V zimnom
období zabezpečuje odstraňovanie snehu a ľadu v pridelenom obvode.

Stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 169-ročnú tradíciu železníc  trvalý pracovný
pomer, cestovné výhody na tratiach ŽSR, cestovné výhody na tratiach zahraničných železníc
a dopravných spoločností, príspevok na stravu, odborné vzdelávanie, výhody sociálneho programu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania so životopisom a s kópiou
výučného listu alebo maturitného vysvedčenia v termíne: IHNEĎ až do stiahnutia ponuky.
Predpokladaný nástup do pracovného pomeru podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vyučenie v trojročnom učebnom odbore príslušného zamerania alebo iné stredné vzdelanie,
skúsenosti z práce s ľuďmi, manuálna zručnosť, samostatné a rýchle konanie/rozhodovanie,
schopnosť čeliť nepríjemným situáciám, schopnosť adaptácie na zmeny, tímová spolupráca
Zdravotná spôsobilosť v zmysle platných interných dokumentov Zm. sk. "2"

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý denne v priemere vypraví takmer 1 500 vlakov a prepraví skoro 43 miliónov cestujúcich za rok. ZSSK je najväčší osobný železničný dopravca na Slovensku so stovkami staníc v desiatkach okresov a takmer s 32 miliónmi najazdených kilometrov ročne.

Rožňavská 1
832 72 Bratislava
ID: 3441481   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   553