Rušňovodič

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
735

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie a obsluha hnacieho dráhového vozidla na vlakoch osobnej dopravy na určených tratiach ŽSR
vyhľadávanie porúch, prípadne rozhodovanie o opravách, res. výmene hnacieho dráhového vozidla pri poruchách

Ponúkame .
pred začatím vykonávanie samostatnej práce budú uchádzači zaškolení a pripravovaní na výkon profesie v internátnom kurze pre rušňovodičov,( kurz je hradený ZSSK , od prvého dňa kurzu dostáva uchádzač pracovnú zmluvu a mzdu)
stabilné zamestnania v spoločnosti , trvalý pracovný pomer, 36 hodinový pracovný týždenný pracovný čas, cestovné výhody na tratiach ŽSR, cestovné výhody na tratiach zahraničných železníc a dopravných spoločností, odborné vzdelávanie a výhody sociálneho programu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite žiadosť s uvedením miesta výkonu práce, štruktúrovaný životopis, kópiu maturitného vysvedčenia . Záujemcovia ktorí spĺňajú uvedené podmienky budú pozvaní na výberové konanie .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podľa zákona 514/2009 Z.z. o doprave na dráhach § 27 musí uchádzač spĺňať nasledovné požiadavky týkajúce sa vzdelania. Uchádzač musí mať stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického, strojníckého alebo dopravno – technického zamerania.

Požiadavky :
• Vek najmenej 19 rokov (pri vstupe do kurzu)
• Veľmi dobrý zdravotný a psychický stav( zmyslová skupina 1)
• Elektrotechnická kvalifikácia výhodou
• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického, strojníckeho alebo dopravno-technického zamerania
• Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
• Bezúhonnosť( dokladovať výpisom z registra trestov nie starším ako 3 mesiace)

prevádzkovanie železničnej osobnej dopravy

832 72 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Trenčáková
Tel.: +421412291365
E-mail: poslať životopis
ID: 3398874   Dátum zverejnenia: 4.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   735