Špecialista verejného obstarávania

Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme uchádzača/uchádzačku na dobu určitú (zastupovanie počas RD) na pozíciu ŠPECIALISTA VEREJNÉHO OBSTARÁVANIA.

Náplň práce:
- realizovanie zákaziek na dodanie tovarov, poskytnutie služieb a uskutočnenie stavebných prác týkajúcich sa predmetu činnosti spoločnosti v zmysle zákona o verejnom obstarávaní a interných predpisov, použitím nadlimitných postupov verejného obstarávania
- spracovanie stanovísk k použitiu postupu verejného obstarávania
- spracovanie dokumentov súvisiacich s realizáciou zákazky, uzatvorením a plnením zmluvy určených pre Úrad verejného obstarávania a do Úradného vestníka Európskej únie.

- stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá nadväzuje na 170 -ročnú tradíciu
- cestovné výhody vlakom doma aj v zahraničí
- odborné vzdelávanie
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- účasť na rôznych kultúrnych a športových podujatiach

V prípade záujmu zašlite svoj životopis do: 20.3.2018 na adresu: [email protected] a do predmetu správy uvádzajte “ZN: Špecialista verejného obstarávania BA”.

Záujemcovia spĺňajúci uvedené požiadavky budú pozvaní na výberové konanie. Predpokladaný nástup do pracovného pomeru – ihneď, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického, dopravného alebo ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť platného zákona o verejnom obstarávaní
- min. 2-ročná prax v oblasti verejného obstarávania
- realizácia činností vo verejnom obstarávaní v nadlimitných zákazkách v predchádzajúcich troch rokoch – výhodou
- komunikačné schopnosti
- samostatné rozhodovanie a jednanie
- schopnosť riešiť krízové situácie
- diskrétnosť, taktnosť
- organizačné schopnosti

Sme národný dopravca a líder v poskytovaní služieb osobnej železničnej prepravy. Realizujeme v priemere 1478 vlakových spojov denne. V roku 2017 sme prepravili 72,47 mil. cestujúcich. Najazdili sme 32 mil. vlakových kilometrov. Spájame Slovensko s Európou - ZSSK je členom renomovaných európskych a celosvetových železničných organizácií.

PREČO ZSSK?
Na našich zamestnancoch nám záleží, staráme sa o ich zdravie.

Podporujeme rozvoj našich zamestnancov a investujeme do odborného vzdelávania a prípravy.

Sme stabilný zamestnávateľ a máme za sebou históriu, na ktorú sme hrdí, sme tu od roku 1847.

Neustále sa zlepšujeme a chceme, aby ste chodili do práce s radosťou.

Rožňavská 1
832 72 Bratislava
ID: 3329369   Dátum zverejnenia: 7.3.2018