Hlavný inšpektor BŽD

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Nástup do pracovného pomeru je možný ihneď prípadne dohodou.
Mzdové podmienky (brutto)
1 365 EUR/mesiac• 1290 EUR brutto je základná mesačná zložka mzdy • 75 EUR brutto – pohyblivá zložka mzdy vyplácaná mesačne po splnení stanovených ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v oblasti bezpečnosti železničnej dopravy?
Vaša práca bude zameraná na výkon inšpekcie, poradenstvo a kontrolnú činnosť v ZSSK CARGO, odborné vyšetrovanie nehodových udalostí, zodpovednosť za činnosti v oblasti bezpečnosti železničnej dopravy.

• 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať)
• Skrátený týždenný fond pracovného času 37,5 hodiny – pružný pracovný čas PO-PIA
• Notebook a služobný mobilný telefón
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Príspevok na rekreačný poukaz
• Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Benefity dohodnuté s externými partnermi
• mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické alebo elektrotechnické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky v odbore

• Úplné stredné odborné vzdelanie s technickým alebo elektrotechnickým zameraním
• Prax 2 roky v odbore
• IT Požiadavky:
Microsoft Excel, Word – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
SAP – výhodou
• Jazykové schopnosti – Anglický jazyk výhodou
• Strategické myslenie, komunikačné schopnosti, ochota a schopnosť učiť sa, hľadať riešenia, zodpovednosť, spoľahlivosť, bezkonfliktnosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4776644  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 365 EUR/mesiac