Zámočník železničných koľajových vozidiel

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Štúrovo
Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok ihneď, alebo podľa dohody. Tešíme sa na Vás!
Mzdové podmienky (brutto)
1 510 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky 1050 EUR brutto / mesiac. K základnej mzde ponúkame: * 70 EUR mesačné komplexné a merateľné prémie * 120 EUR mesačné výkonové prémie už pri odpracovaní produktívnych 140 normohodín v danom mesiaci * cca 120 EUR príplatky za so, ne, za sviatok * cca 150 EUR za 2x vloženú zmenu počas mesiaca * prémie za včas ukončené opravy. Ďalej ponúkame: * 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hľadáte stabilitu a istotu práce, poďte rušne vozne opraviť a viete si aj zarobiť.
Miestom výkonu práce je Štúrovo - Opravovňa nákladných vozňov.
Práca je zameraná na vykonávanie periodických opráv železničných koľajových vozidiel (ŽKV), identifikáciu mechanických porúch a stanovenie opráv železničných koľajových vozidiel s využitím technickej dokumentácie, významnou činnosťou je vykonávanie opráv ŽKV na tratiach ŽSR v obvode pracoviska.

* Práca 15 dní v mesiaci (turnus "obdeň") s dĺžkou zmeny 10:42 h
* Skrátený 37,5 hodinový týždenný fond pracovného času
* Započítanie prestávky na jedlo a odpočinok do pracovného času
* Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
* Mzdové zvýhodnenie 60% priemerného zárobku zamestnanca za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona)
* Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
* Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
* Odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách až do 800 EUR
* Sociálne výpomoci
* Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
* Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
* Mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, neváhajte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Prax na pozícii/v oblasti

Prax min 3 roky ako zámočník

Počet rokov praxe

3

Vhodnými uchádzačmi sú uchádzači, ktorí majú:
* Minimálne stredné odborné vzdelanie s technickým zameraním
* Odborné vedomosti a praktické skúsenosti z práce zámočníka
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
* Dobrý zdravotný stav pre manuálnu prácu
* Manuálne zručnosti
* Ochotu pracovať v kolektíve, schopnosť učiť sa, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4764521  Dátum zverejnenia: 18.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 510 EUR/mesiac