Vedúci posunu

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Žilina
Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok psychickej a zdravotnej spôsobilosti. Tešíme sa na Vás!
Mzdové podmienky (brutto)
1 555 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej zložky od 950 do 1000 EUR brutto / mesiac (v závislosti od praxe v danej profesii). K základnej mzde prináležia: * mesačné prémie * príplatky za so, ne, sviatok, nočnú prácu * príplatky za nepretržitý pracovný režim * mzdové zvýhodnenie 60% priemerného zárobku zamestnanca za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona) Ďalej ponúkame: * 1500 EUR náborový a stabilizačný príspevok * 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte záujem organizovať a riadiť posun železničných koľajových vozidiel, neváhajte.
Miestom výkonu práce je Žilina - Rušňové depo.
Práca je zameraná na organizáciu, riadenie a výkon posunu hnacích dráhových vozidiel a ostatných železničných koľajových vozidiel, obsluhy bŕzd jednotlivých vozňov alebo ich skupín v pridelených obvodoch daných pracovísk. Práca je spojená s manipuláciou ťažkých bremien.

* Práca v turnuse - aj v noci
* Skrátený 36 hodinový týždenný fond pracovného času
* Započítanie prestávky na jedlo a odpočinok do pracovného času
* Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
* Mzdové zvýhodnenie 60% priemerného zárobku zamestnanca za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona)
* Mzdová kompenzácia za sťažený pracovný režim pre zamestnancov v nepretržitej prevádzke
* Bezplatné periodické odborné vzdelávanie a bezplatná periodická lekárska starostlivosť
* Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
* Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
* Odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách až do 800 EUR
* Sociálne výpomoci
* Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
* Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
* Mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli neváhajte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou, nie je však podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona – t.j. psychická spôsobilosť a zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 2 (dobrý zrak a sluch – jedná sa o prácu v koľajisku) + zdravotná spôsobilosť na výkon nočnej práce
* Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, manuálne zručnosti, organizačné schopnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4764519  Dátum zverejnenia: 18.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 555 EUR/mesiac