Supervízor Nákladné Vozne

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Košice
Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok ihneď prípadne dohodou. Tešíme sa na Vás!
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacCelkovo je možné získať 1300 EUR. Z toho je 1100 EUR brutto zmluvná mzda a 200 EUR brutto – pohyblivá zložka zmluvnej mzdy vyplácaná mesačne. • 300 - 1000 EUR - možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať) • 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas – vysoko nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v železničnej prevádzke?
Vaša práca bude zameraná na posudzovanie technického stavu NV, výkon komisionálnych prehliadok, kontrola správnosti realizovaných údržbových, opravárenských výkonov a fakturovaných položiek v IS SAP, technický dohľad a riadenie činností v zmysle systému ECM pre NV, správa opravovaných a deponovaných NV vozňového parku ZSSK CARGO.

• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
• Služobný Notebook a mobilný telefón
• Skrátený 37,5 hodinový týždenný fond pracovného času – pružný pracovný čas v pracovné dni po - pia
• 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas – vysoko nad rámec zákona
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností (režijný preukaz)
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov s využitím zapožičania a prepravou nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
• Služobný mobilný telefón a notebook
• Množstvo ďalších benefitov z Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte. Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

dopravné alebo technické zameranie je výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti v odbore železničnej dopravy je výhodou

Počet rokov praxe

2

• Úplné stredné odborné vzdelanie, dopravné alebo technické zameranie výhodou
• Dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona - t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3 (práca
v koľajisku vyžaduje dobrý zrak a sluch)
• Počítačová zdatnosť MS Office – Word, Excel, Outlook, Internet– mierne pokročilý, SAP výhodou
• Prax v odbore min. 2 roky
• Ochota pracovať v kolektíve, schopnosť učiť sa a hľadať riešenia, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť, sebariadenie, komunikatívnosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4753716  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac