Špecialista HR

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Nástup do pracovného pomeru je možný ihneď prípadne dohodou. Tešíme sa na Vás!
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacCelkovo 1500 EUR, z toho je 1300 EUR brutto základná mesačná mzda, cca 200 EUR brutto je pohyblivá zložka mzdy (prémie a príplatky). Trvanie pracovného pomeru – doba určitá na zastupovanie počas MD a RD

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať s ľuďmi a radi komunikujete?
Čo tak skúsiť to u nás?
Vaša práca bude zameraná na zabezpečenie komplexnej personálnej agendy vo zverenej oblasti – od vzniku cez zmeny až po zánik pracovného pomeru zamestnancov v súlade s platnou legislatívou a internými smernicami. Práca na tejto pozícii je zameraná aj na úzku spoluprácu nielen s interným ale aj externým prostredím v úradnom styku.

• Skrátený týždenný fond pracovného času 37,5 hodiny – pružný pracovný čas PO-PIA
• Služobný Notebook a mobilný telefón
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu
• mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov spĺňajúcich stanovené požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vítaní sú uchádzači s všeobecným, humanitným alebo ekonomickým zameraním vzdelania.

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
SAP R/3 - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax je výhodou, nie však podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí ak budete spĺňať:
• úplné stredné všeobecné alebo úplné stredné odborné vzdelanie humanitného alebo ekonomického zamerania
• Prax v oblasti personalistiky je výhodou
• IT Požiadavky:
MS Office – pokročilý
SAP - výhodou
• Spoľahlivosť, empatia, komunikačné schopnosti, ochota a schopnosť učiť sa, hľadať riešenia, zodpovednosť, nekonfliktnosť, stresu odolnosť, disciplinovanosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4753700  Dátum zverejnenia: 2.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac