Obrábač kovov železničných koľajových vozidiel

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Nástup do pracovného pomeru je možný ihneď po splnení podmienok alebo podľa dohody. Tešíme sa na Vás!
1 010 EUR/mesiacCelkovo je možné na tejto profesii na danom pracovisku získať cca 1480 EUR. Z toho 1010 EUR brutto je základná mzda pri nástupe do pracovného pomeru, k tomu cca 470 EUR prémie a príplatky, 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona), 300 – 1000 EUR – možnosť vyplatenia odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem zapojiť sa do údržby a opráv
železničných koľajových vozidiel?

Miestom výkonu práce je BRATISLAVA - Opravovňa nákladných vozňov.
Práca je zameraná na sústružnícke práce pri výrobe náhradných dielov pre železničné koľajové vozidlá (ŽKV) na frézovanie súčiastok špeciálnej konštrukcie pre ŽKV podľa technickej dokumentácie.

• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
• 37,5 hodinový skrátený týždenný fond pracovného času
• Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
• Mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na uchádzača
• Odborné vedomosti, manuálne zručnosti a schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou
• Ochota pracovať v kolektíve, schopnosť učiť sa, zodpovednosť, spoľahlivosť, disciplinovanosť

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4535444  Dátum zverejnenia: 9.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac