Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Vlakvedúci

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Nástup do pracovného pomeru je možný po splnení podmienok a podľa dohody. Tešíme sa na Vás!
860 EUR/mesiacCelkovo 1180 EUR. Z toho 860 EUR brutto je základná mzda pri nástupe do pracovného pomeru, k tomu cca 320 EUR brutto sú prémie a príplatky, 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona), 300 - 1000 EUR je možnosť vyplatenia odmeny za získanie kolegu pre niektorú z vybraných profesií, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie a regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v železničnej prevádzke a prispieť k jej riadeniu?

Vaša práca bude zameraná na doprovod nákladných vlakov s prehliadkou a strážením vozňov a so zisťovaním spôsobilosti k jazde, vykonávanie posunu v staniciach na určenej trati, zvesovanie a rozvesovanie vozňov a účasť na skúške brzdy,
spracovanie vlakovej dokumentácie a celková organizácia a riadenie posunu.
Práca je spojená s manipuláciou ťažkých bremien.

  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
  • 36 hodinový skrátený týždenný fond pracovného času so započítaním prestávky na jedlo a odpočinok do pracovného času, rekondičné pobyty
  • Bezplatné periodické odborné vzdelávanie a bezplatnú periodickú lekársku starostlivosť
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností (režijný preukaz)
  • Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov s využitím zapožičania a prepravou nákladných vozňov na základe platného režijného preukazu
  • Množstvo ďalších benefitov z Podnikovej kolektívnej zmluvy ZSSK CARGO

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžete zasielať na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou, nie je však podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredné odborné vzdelanie – výučný list, technické zameranie je výhodou nie však podmienkou
  • Dobrý zdravotný stav – fyzická zdatnosť, psychická spôsobilosť a zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 2 v zmysle zákona o dráhach + spôsobilosť na výkon nočnej práce
  • Základná počítačová zdatnosť (práca s tabletom)
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, zodpovednosť, presnosť, vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4527288  Dátum zverejnenia: 26.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac