Vozmajster

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
august / september 2022
700 EUR/mesiacCelkovo cca 950 EUR. Z toho je 700 EUR základná mesačná mzda pri nástupe do pracovného pomeru (následne je možné zvyšovanie mzdy), 50 EUR mesačné prémie a cca 200 EUR príplatky po zaradení na samostatný výkon práce. 100 EUR jednorazový príspevok po úspešnom získaní odbornej spôsobilosti na samostatný výkon práce Vozmajstra. 60% priemerného zárobku zamestnanca je nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas (vysoko nad rámec zákona). 300 - 1000 EUR poskytnutie odmeny za získanie ďalšieho kolegu pre vybranú profesiu, ktorý zotrvá v pracovnom pomere (výška odmeny je v závislosti od profesie kolegu a od regiónu, v ktorom bude kolega pracovať).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem pracovať v železničnej prevádzke?

Budete zabezpečovať činnosti so zameraním na posudzovanie technického stavu vozňov radov/typov priradených k jednému tarifnému bodu (k miestu výkonu práce), uloženie a zaistenie nákladu, vykonávanie skúšky brzdového ústrojenstva vozňov, rozhodovanie o prevádzkyschopnosti železničných vozňov.
Práca si vyžaduje aj manipuláciu s bremenami.

• Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
• Skrátený 36 hodinový týždenný fond pracovného času so započítaním prestávky na odpočinok a jedenie do prac. času
• Pracovný pomer uzavretý na neurčitý čas so skúšobnou dobou 3 mesiace
• Pracovné voľno pri osobných prekážkach v práci s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
• Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
• Možnosť zapožičania nákladných vozňov na prepravu stavebných materiálov, uhlia, dreva a pod.
• A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžu uchádzači zaslať do 25.7.2022 na e-mail: [email protected]
Tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou, nie je však podmienkou

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v odbore je výhodou, nie podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stačí ak budete spĺňať
• Stredné odborné vzdelanie – výučný list, technické zameranie je výhodou
• Dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona – t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3 + zdravotná spôsobilosť na výkon nočnej práce
• Počítačová zdatnosť: Základy MS Office a MS Outlook
• Prax v odbore je výhodou, nie však podmienkou
• Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, zodpovednosť, presnosť, vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4367574  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac