Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Sprievodca nákladnej dopravy - záloha SP

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Po splnení podmienok - dohodou
900 EUR/mesiac900 EUR je základná mzda pri nástupe do pracovného pomeru, k tomu 200 EUR – pohyblivá zložka mzdy prémie vyplácaná po zaradení na samostatný výkon práce, k tomu cca 200 EUR - príplatky po zaradení na samostatný výkon práce. Možnosť získať jednorazovú odmenu za získanie ďalšieho kolegu pre vybranú profesiu, ktorý zotrvá v pracovnom pomere.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša práca si bude vyžadovať cestovanie.
Budete zabezpečovať činnosti so zameraním na doprovod nákladných vlakov s prehliadkou a strážením vozňov a so zisťovaním spôsobilosti k jazde, vykonávanie posunu v staniciach na určenej trati, zvesovanie a rozvesovanie vozňov a účasť na skúške brzdy. Práca nie je vhodná pre ženy.

  • Nadštandardné mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas - 60% priemerného zárobku zamestnanca
  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast
  • Týždenný fond pracovného času 36 hodín po zaradení na samostatný výkon práce
  • Pracovný pomer so skúšobnou dobou 3 mesiace uzavretý na neurčitý čas
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Možnosť zapožičania nákladných vozňov na prepravu stavebných materiálov, uhlia, dreva a pod.
  • A mnohé ďalšie benefity v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak ste sa rozhodli, zostaňme v kontakte.
Svoje žiadosti a životopisy môžu uchádzači zaslať do 10.2.2022
na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobrý zdravotný stav – fyzická zdatnosť, psychická spôsobilosť a zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 2 v zmysle zákona o dráhach + spôsobilosť na výkon nočnej práce
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, zodpovednosť, presnosť, vytrvalosť, spoľahlivosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4234727  Dátum zverejnenia: 11.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac