Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Vozmajster

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
August 2021
650 EUR/mesiac• Základná mesačná mzda pri nástupe do pracovného pomeru: brutto od 650 EUR + v preferovanej lokalite možnosť získať osobnú prémiu 50 EUR • Po zaradení na samostatný výkon práce do 807 EUR + prémie a príplatky cca 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť je vhodná pre mužov aj pre ženy a je zameraná na posudzovanie technického stavu vozňov, uloženie a zaistenie nákladu pri výkone technických prehliadok, vykonávanie skúšky brzdového zariadenia vozňov, rozhodovanie prevádzkyschopnosti železničných vozňov.
Miestom výkonu práce je Bratislava, Kúty, Leopoldov, Žilina Teplička (v závislosti od bydliska uchádzača).

  • Pravidelné zvyšovanie mzdy – mzdový nárast a rokový postup
  • Pracovný pomer uzavretý na neurčitý čas so skúšobnou dobou 3 mesiace
  • Bezplatné periodické odborné vzdelávanie a bezplatná periodická lekárska starostlivosť
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté
  • Poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy osamelým zamestnancom, ktorí sa starajú o dieťa mladšie ako 6 rokov
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Jednorazová sociálna výpomoc (pri narodení dieťaťa, mimoriadne ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze),
  • Peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu
  • Po zaradení na samostatný výkon práce 36 hodinový pracovný čas so započítaním prestávky na jedlo a odpočinok, rekondičné pobyty a iné.

Svoje žiadosti so stručným profesijným životopisom uchádzači zašlú do 31.7.2021 na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Prax v odbore výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona – t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3 + zdravotná spôsobilosť na výkon nočnej práce
  • Počítačová zdatnosť: Základy MS Office a MS Outlook
  • Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, manuálne zručnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4127710  Dátum zverejnenia: 22.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac