Cargo ťa chce www.cargotachce.sk

a ponúka Ti za to stabilné pracovné miesto, pravidelnú mzdu,
jej nárast a množstvo ďalších benefitov

Manažér trakčnej energetiky

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Máj 2021
1 250 EUR/mesiacZákladná zložka zmluvnej mzdy: 1250 EUR + pohyblivá zložka zmluvnej mzdy: cca 450 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná činnosť je zameraná na oblasť nákupu trakčnej energie, aplikáciu podmienok energetického trhu a liberalizácie prostredia, plánov, spracovanie analýz, štatistík a bilancie spotrieb trakčnej elektriny hnacích koľajových vozidiel, sledovanie funkčnosti informačného systému energetického dispečingu

  • Mobilný telefón a notebook
  • Pružný pracovný čas
  • Skúšobná doba 3 mesiace
  • Pracovný pomer uzavretý na dobu určitú 1 rok, po zapracovaní sa možnosť uzatvorenia pracovného pomeru na neurčitý čas
  • Pracovné voľno s náhradou mzdy s vyšším počtom dní ako stanovuje Zákonník práce pri osobných prekážkach v práci
  • Možnosť čerpania pracovného voľna s náhradou mzdy pre zlepšenie starostlivosti o rodinu a to v spojitosti so starostlivosťou o dieťa dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté
  • Poskytnutie pracovného voľna s náhradou mzdy osamelým zamestnancom, ktorí sa starajú o dieťa mladšie ako 6 rokov
  • Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Jednorazová sociálna výpomoc (pri narodení dieťaťa, mimoriadne ťaživej rodinnej situácii, dlhodobej práceneschopnosti, pri úraze),
  • Peňažný dar za viacnásobné darcovstvo krvi, dar pri pracovnom výročí
  • Príspevok na regeneráciu pracovnej sily
  • Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností
  • Možnosť výhodného využitia prepravy stavebných materiálov, uhlia, dreva s využitím vozňových zásielok (zapožičanie a preprava nákladných vozňov) na základe platného režijného preukazu

Po zaslaní žiadosti a profesijného životopisu na zverejnenú emailovú adresu, bude uchádzač kontaktovaný zamestnancami našej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 rok intenzívnej praxe v oblasti energetiky

Počet rokov praxe

1

  • Vítané sú znalosti z Informačného systému prevádzky v rámci železníc, z informačného systému SAP R/3, z iných informačných systémov využívaných v ZSSK CARGO
  • Požadujeme komunikačné, organizačné a sebariadiace schopnosti, odborné vedomosti o procesoch ZSSK CARGO sú vítané
  • Očakávame precíznosť a dôslednosť v práci, schopnosť strategicky myslieť, byť samostatný a iniciatívny, mať komunikačný a etický prístup

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4071896  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac