Vozmajster

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.07.2018
Základná mzda od 600,- Eur, pohyblivá zložka mzdy cca 200,- Eur (prémie+príplatky) po zaradení na samostatný výkon profesie vozmajster

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie technického stavu vozňov. Uloženie a zaistenie nákladu pri výkone technických prehliadok. Vykonávanie skúšky brzdového zariadenia vozňov. rozhodovanie o prevádzkyschopnosti železničných vozňov a ich spôsobilosti na prevádzku.

Náborový a stabilizačný príspevok. Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností. Výhody sociálneho programu podnikovej kolektívnej zmluvy. Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, Kurz pre zabezpečenie teoretickej prípravy

Podmienkou pre výkon práce je dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona - t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, manuálne zručnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa

Sme najväčší a najskúsenejší železničný nákladný dopravca na území Slovenska, ktorý svoje služby poskytuje zákazníkom zo všetkých hospodárskych odvetví. Okrem železničnej nákladnej prepravy a kombinovanej prepravy, ktoré sú našimi hlavnými produktmi, ponúkame taktiež prenájom, údržbu a opravy železničných koľajových vozidiel a ďalšie služby, ktoré súvisia so železničnou nákladnou prepravou. Prioritami sú pre nás spokojnosť zamestnancov a zákazníkov, spoľahlivosť, bezpečnosť a ochrana životného prostredia.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Edita Hazlingerová
Tel.: +421 2 2029 3235, +421 903 822 073
E-mail: poslať životopis
ID: 3392695  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda od 600,- Eur, pohyblivá zložka mzdy cca 200,- Eur (prémie+príplatky) po zaradení na samostatný výkon profesie vozmajster