Vozmajster

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda od 600,- Eur, pohyblivá zložka mzdy cca 200,- Eur (prémie+príplatky) po zaradení na samostatný výkon profesie vozmajster

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posudzovanie technického stavu vozňov. Uloženie a zaistenie nákladu pri výkone technických prehliadok. Vykonávanie skúšky brzdového zariadenia vozňov. rozhodovanie o prevádzkyschopnosti železničných vozňov a ich spôsobilosti na prevádzku.

Náborový a stabilizačný príspevok. Cestovné výhody na tratiach tuzemských a zahraničných železníc a dopravných spoločností. Výhody sociálneho programu podnikovej kolektívnej zmluvy. Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, Kurz pre zabezpečenie teoretickej prípravy

Podmienkou pre výkon práce je dobrý zdravotný stav podľa osobitného zákona - t.j. zdravotná spôsobilosť pre zmyslovú skupinu 3

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.6.2018 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota pracovať v nepretržitej prevádzke, manuálne zručnosti, vytrvalosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa

Spoločnosť zaoberajúca sa vnútroštátnou a medzinárodnou nákladnou železničnou prepravou

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Sekcia personálnych služieb
Drieňová 24
820 09 Bratislava
ID: 3392695   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda od 600,- Eur, pohyblivá zložka mzdy cca 200,- Eur (prémie+príplatky) po zaradení na samostatný výkon profesie vozmajster