Upratovač/ka - SZ Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Mzdové podmienky (brutto)
893 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávať bežné upratovanie vrátane vetrania miestností, vynášanie odpadov, čistenie kobercov elektrickým vysávačom, upratovanie a dezinfekcia pisoárov a záchodových mís,

• vykonávať komplexne ťažké upratovanie po maliaroch, murároch a pod. za použitia rôznych mechanizačných upratovacích strojov pri trvale vykonávanej práci (upratovacie čaty podnikov služieb),

• čistiť všetky typy okien, vrátane ich prípadného rozoberania,

• vykonávať bežné upratovanie miestností so silným znečistením (opravárenské haly, umyvárne, WC, šatne a stanovištia).

PONÚKAME:
•základná mzda 893 €/mes. brutto
•stabilná práca na trvalý pracovný pomer,
•pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Sociálny dialóg ŽSR patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku. K jeho výsledkom patria aj nasledovné benefity:
Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci
• na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení Vám poskytneme pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• na sprevádzanie Vášho rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia máte nárok na ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• ak ste osamelá žena alebo osamelý muž s dieťaťom do 8 rokov alebo dieťaťom ZŤP do 26 rokov, poskytneme Vám pracovné voľno s náhradou mzdy

Starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov
• počas prvých 10 dní čerpania PN Vám vyplatíme dennú náhradu príjmu vo výške 60% vymeriavacieho základu
• poskytujeme bezplatné psychologické poradenstvo a pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a pracovného zaradenia zamestnanca

Odmeny pre zamestnancov
• odmeníme Vás za vernosť pri životných jubileách - 50 a 60 rokov veku, podľa dĺžky odpracovaných rokov v našej spoločnosti od 100 EUR do 700 EUR
• odmeníme Vás aj pri odchode do dôchodku - 100 EUR za každý odpracovaný rok
• pri pracovných výročiach dostanete podľa dĺžky odpracovaných rokov odmenu od 70 do 190 EUR

Benefity v oblasti stravovania
• poskytneme Vám elektronické stravovacie poukážky alebo finančný príspevok na stravovanie

Kariérne podmienky
• ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti a každoročný nárast mzdy
• zamestnáme Vás na dobu neurčitú
• garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu

Príspevky zo sociálneho fondu
• pre darcov krvi, držiteľov Jánskeho plakety
• na rekreačný pobyt v zariadeniach ŽSR a zariadeniach odborových organizácií
• na regeneráciu pracovnej sily
• pri dlhodobej práceneschopnosti
• na sociálnu výpomoc pri ťaživej situácii v rodine

Podpora zvýšenia kvality života
• prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie: STABILITA
• ponúkame cestovné výhody na Slovensku a v zahraničí pre Vás i Vašich rodinných príslušníkov
• ponúkame príspevok na životné poistenie zamestnancov Dynamik Ž
• z neinvestičného fondu Solidarita Vás finančne podporíme pri registrovanom závažnom pracovnom úraze, pri ťaživej životnej situácii alebo živelnej pohrome

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis