Náborový príspevok pre posunovačov v Bratislave - ŽST Bratislava východ

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
985 - 1 430 EUR/mesiacdosiahnutá priemerná mzda až do výšky 1 430 €/mes. brutto nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • posun so železničnými vozňami, ich vyvesovanie a zvesovanie,
  • obsluha ručných, zaisťovacích a pákových bŕzd vozňov,
  • zabezpečovanie vozňov proti pohybu.

PONÚKAME:
  • základná mzda 985 €/mes. brutto
  • dosiahnutá priemerná mzda až do výšky 1 430 €/mes. brutto nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • turnusová práca
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú

POSKYTUJEME:
  • náborový príspevok v sume 2000 EUR
  • stabilizačný príspevok vo výške 15 % z tarifnej mzdy zamestnanca
  • príspevok na hypotéku maximálne 350 EUR
  • príspevok na nájomné maximálne 250 EUR

Sociálny dialóg ŽSR patrí medzi najkvalitnejšie na Slovensku. K jeho výsledkom patria aj nasledovné benefity:
Pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci
• na vyšetrenie alebo ošetrenie v zdravotníckom zariadení Vám poskytneme pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• na sprevádzanie Vášho rodinného príslušníka do zdravotníckeho zariadenia máte nárok na ďalšie pracovné voľno s náhradou mzdy nad rámec Zákonníka práce
• ak ste osamelá žena alebo osamelý muž s dieťaťom do 8 rokov alebo dieťaťom ZŤP do 26 rokov, poskytneme Vám pracovné voľno s náhradou mzdy

Starostlivosť o zamestnanca v prípade zdravotných problémov
• počas prvých 10 dní čerpania PN Vám vyplatíme dennú náhradu príjmu vo výške 60% vymeriavacieho základu
• pre vybrané profesie umožníme absolvovať rekondičné pobyty
• poskytujeme bezplatné psychologické poradenstvo a pravidelné lekárske prehliadky v závislosti od veku a pracovného zaradenia zamestnanca

Odmeny pre zamestnancov
• odmeníme Vás za vernosť pri životných jubileách - 50 a 60 rokov veku, podľa dĺžky odpracovaných rokov v našej spoločnosti od 100 EUR do 700 EUR
• odmeníme Vás aj pri odchode do dôchodku - 100 EUR za každý odpracovaný rok
• pri pracovných výročiach dostanete podľa dĺžky odpracovaných rokov odmenu od 70 do 190 EUR

Benefity v oblasti stravovania
• poskytneme Vám elektronické stravovacie poukážky alebo finančný príspevok na stravovanie a v prípade zmeny dlhšej ako 11 hodín máte nárok na 2. hlavné jedlo (ďalšia stravovacia poukážka alebo ďalší finančný príspevok na stravovanie)
• dostanete príspevok zo sociálneho fondu na každé hlavné jedlo
• poskytneme náhradu pitnej vody a bezplatné občerstvenie pri záťaži teplom alebo chladom

Kariérne podmienky
• ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti a každoročný nárast mzdy
• zamestnáme Vás na dobu neurčitú
• garantujeme Vám pravidelnú mesačnú mzdu
• umožníme Vám celoživotné odborné vzdelávanie a profesijný rozvoj

Príspevky zo sociálneho fondu
• pre darcov krvi, držiteľov Jánskeho plakety
• na rekreačný pobyt v zariadeniach ŽSR a zariadeniach odborových organizácií
• na regeneráciu pracovnej sily
• pri dlhodobej práceneschopnosti
• na sociálnu výpomoc pri ťaživej situácii v rodine

Podpora zvýšenia kvality života
• prispievame na doplnkové dôchodkové sporenie: STABILITA
• ponúkame cestovné výhody na Slovensku a v zahraničí pre Vás i Vašich rodinných príslušníkov
• ponúkame príspevok na životné poistenie zamestnancov Dynamik Ž
• z neinvestičného fondu Solidarita Vás finančne podporíme pri registrovanom závažnom pracovnom úraze, pri ťaživej životnej situácii alebo živelnej pohrome

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
  • stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou – výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • manuálna zručnosť
  • dobrý psychický a zdravotný stav (bez korekcie zraku)

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis