Posunovač - ŽST Bratislava hlavná stanica

Miesto práce
Hlavné námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
835 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • posun so železničnými vozňami, ich vyvesovanie a zvesovanie,
  • obsluha ručných, zaisťovacích a pákových bŕzd vozňov,
  • zabezpečovanie vozňov proti pohybu.

PONÚKAME:
  • základná mzda 835 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • turnusová práca
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické stravovacie poukážky alebo príspevok na stravovanie
  • príspevok na ubytovanie a bývanie
VZDELÁVAME:
  • odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách
  • rekondičné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

POŽADUJEME:
  • stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou – výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • manuálna zručnosť
  • dobrý psychický a zdravotný stav (bez korekcie zraku)

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis
ID: 4251478  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 835 EUR/mesiac