Traťový robotník - Leopoldov

Miesto práce
Leopoldov
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac740

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • Zabezpečovanie údržby a opráv železničného zvršku, spodku a umelých stavieb
  • Demontáž podvalov, koľají a výhybiek
  • Vyčistenie priekopy železničnej trate s úpravou svahu a spádu
  • Odstraňovanie porastov v obvode dráhy
  • Montáž a demontáž koľajových polí, výhybiek
  • Oprava výšky a smeru koľaje a výhybiek, kontrola stykových komôr, výmena spojok, izolačných vložiek a upevňovadiel, oprava rozchodu koľaje, priebežné podbíjanie podvalov za prevádzky

PONÚKAME:
  • základná mzda 740 €/mes. brutto + ostatné zložky mzdy
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • práca na jednu zmenu
  • pracovný čas od 07:00 - 15:00
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronická karta na stravovanie
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov
  • rekondičné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Požadujeme:
  • stredné odborné vzdelanie s maturitou v obore stavebníctvo, strojárstvo
  • zodpovedný prístup k práci
  • manuálnu zručnosť
  • fyzickú zdatnosť
  • dobrý zdravotný stav

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis
ID: 4178208  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac