Absolvent 2021 - Špecialista na dopravnú mechanizáciu

Miesto práce
Klemensova 8, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 040 EUR/mesiacpo zaradení na pozíciu (po skončení Absolventského programu) vyššia základná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Absolventského programu ŽSR hľadáme šikovného absolventa, ktorého náplňou práce bude:
  • spolupráca na metodickom riadení prevádzky a údržby dopravných prostriedkov a mechanizácie
  • spracovávanie technologických postupov údržby a opráv koľajových vozidiel
  • spravovanie dokumentácie prehliadok, údržby a opráv koľajových vozidiel

Čo získaš?

  • Istotu pravidelnej mzdy
  • Odborné školenia
  • Elektronické stravovacie poukážky
  • Cestovné výhody doma i v zahraničí
  • Príspevky na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie
Ako nováčikovi Ti ponúkame nástupnú mzdu nižšiu ako budú mať Tvoji skúsenejší
kolegovia. Prijímame Ťa však s víziou ďalšej spolupráce. Preto ak sa budeš pod
dohľadom skúseného kolegu pre cieľovú pozíciu pripravovať dôsledne a splníš
predpoklady na jej obsadenie, radi Ťa zaradíme k stálym zamestnancom na dobu
neurčitú, s vyššou mzdou a prémiami.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aké máme požiadavky?
Vysokoškolské vzdelanie I. al. II. stupňa - Strojnícka fakulta

Znalosti a skúsenosti:
  • MS Office, Internet – pokročilý

Osobnostné predpoklady:
  • dobré komunikačné schopnosti
  • flexibilita, kreativita, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
  • schopnosť pracovať samostatne aj v kolektíve

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Klaudia Bublávková
Tel.: +421911368585
E-mail: poslať životopis