Samostatný špecialista oznamovacej a zabezpečovacej techniky Žilina

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 090 EUR/mesiac1090 € brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte pracovať pre Železnice Slovenskej republiky a staňte sa súčasťou stabilnej firmy!
PRIJÍMAME do tímu šikovného kolegu na Sekciu oznamovacej a zabezpečovacej techniky Oblastného riaditeľstva Žilina.
Pracovnou náplňou bude:
• spolupracovať pri tvorbe dokumentácie pre obsluhu zabezpečovacích zariadení,
• archivovať a aktualizovať prevádzkovú technickú dokumentáciu zabezpečovacej techniky,
• spracovávať pripomienky k technickej príprave stavieb zabezpečovacích zariadení,
• spracovávať pripomienky k návrhom nových predpisov,
• pripomienkovať podklady k servisným zmluvám pre prevádzku zariadení zabezpečovaciu techniku,
• spracovávať plán technických prehliadok a zúčastňovať sa ich v zmysle plánu kontrolnej činnosti,
• spracovávať podklady pre rozbor prevádzky zariadení Sekcie OZT.

GARANTUJEME
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické stravovacie poukážky
VZDELÁVAME
  • odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie:
• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa alebo vysokoškolské vzdelanie I. stupňa a 1 rok odbornej praxe alebo úplné stredné vzdelanie a 5 rokov odbornej praxe, vzdelanie elektrotechnického zamerania podmienkou.

Počítačová gramotnosť:
• práca s PC na užívateľskej úrovni, MS Office, Outlook.

Zdravotná spôsobilosť:
• lekárska prehliadka pre zmyslovú skupinu “3“.

Osobnostné a charakterové vlastnosti a schopnosti:
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, spoľahlivosť.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Danka Lobotková
Tel.: +421911112081
E-mail: poslať životopis