Revízna činnosť zariadení Oznamovacej a zabezpečovacej techniky Bratislava

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 040 EUR/mesiacpo nadobudnutí požadovanej kvalifikácie mzdový nárast

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

REVÍZNA ČINNOSŤ ZARIADENÍ oznamovacej a zabezpečovacej techniky (typová pozícia Revízny technik VVÚŽ OZT) na Sekcii oznamovacej a zabezpečovacej techniky VVÚŽ Žilina.

Náplň práce:
• zabezpečovanie a vykonávanie revízií elektrických technických zariadení oznamovacej a zabezpečovacej techniky v zmysle platných predpisov a noriem,
• vypracovanie revíznych správ a ich archivácia v rámci siete ŽSR,
• tvorivé riešenie náročných technických úloh pri prevádzke zariadení železničnej infraštruktúry.

GARANTUJEME
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronickú kartu na stravovanie
VZDELÁVAME
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vzdelanie:
• vysokoškolské vzdelanie a 3 roky odbornej praxe, alebo úplné stredné vzdelanie a 5 rokov odbornej praxe (požadované vzdelanie elektrotechnického zamerania).

Počítačová gramotnosť:
• práca s PC na užívateľskej úrovni, MS Office, Outlook.

Zdravotná spôsobilosť:
• lekárska prehliadka pre zmyslovú skupinu “3“.

Osobnostné a charakterové vlastnosti a schopnosti:
• samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, kreativita, spoľahlivosť.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Danka Lobotková
Tel.: +421911112081
E-mail: poslať životopis