Návestný majster Moldava nad Bodvou

Miesto práce
Moldava nad Bodvou
Mzdové podmienky (brutto)
940 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte elektrotechnické vzdelanie a baví vás práca v exteriéri?
Hľadáme práve Vás!

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • vykonávanie pravidelnej technickej údržby a odstraňovanie porúch na zverenom železničnom zabezpečovacom zariadení
  • účasť na rekonštrukciách a budovaní nových zariadení,

PONÚKAME:
  • základná mzda 940€/mes. brutto,
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer,
  • práca na jednu zmenu,
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú.
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci.
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov,
  • elektronické karty na stravovanie (nad 11 hodín pracovnej zmeny - nárok na druhé hlavné jedlo).
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce.
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonník práce,
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR,
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov.
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov.
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov,
  • rekondičné pobyty.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
  • stredné odborné vzdelanie alebo stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania,
  • schopnosť pracovať vo výškach,
  • zodpovedný prístup k práci,
  • ochota vzdelávať sa,
  • manuálna zručnosť,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • dobrý zdravotný a psychický stav.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Varjassy
Tel.: +421911112063
E-mail: poslať životopis