projektový manažér ICT

Miesto práce
Stromová 14, Bratislava, Bratislava III
Termín nástupu
1.5.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 140 EUR/mesiac1140 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
• Rozvoj a tvorba funkčného IT dizajnu a procesnej architektúry a infraštruktúry.
• Analýza IT hrozieb, rizík systémov z pohľadu požiadaviek informačnej bezpečnosti, zákona o kybernetickej bezpečnosti a ISO 27k.
• Pravidelná analýza a testovanie úrovne zabezpečenia systémov KIS ŽT.
• Vyhodnocovanie zraniteľnosti hrozieb a rizík, testovanie možnosti prienikov.
• Správa a konfigurácia bezpečnostných SW/HW nástrojov.
• Spolupráca na sieťových riešeniach na základe požiadaviek na dátové a komunikačné spojenia a kybernetickú bezpečnosť.
• Implementácia procedúr, procesov a nástrojov podľa požiadaviek zákona o kybernetickej bezpečnosti, bezpečnostných štandardov noriem ISO a platnej legislatívy SR.
• Spolupráca v projektových tímoch pri riešení úloh, spolupráca so správcami/administrátormi KIS, spolupráca na riešení/eskalácii bezpečnostných incidentov, kontrola dodržiavania bezpečnostných pravidiel, postupov a procedúr.

PONÚKAME:
  • základná mzda 1140 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • práca na jednu zmenu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické karty na stravovanie
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŹIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Požadujeme:
znalosť operačných systémov MS Windows, Unix, Linux), koncepčný prehľad o základných bezpečnostných technológiách, znalosť sieťovej problematiky na úrovni konfigurácie a posudzovania nastavenia sieťových prvkov, znalosť (minimálne na úrovni skriptov);
analytické myslenie, zodpovednosť, tímová práca, dôveryhodnosť, samostatnosť, disciplinovanosť, rozhodnosť, flexibilita, optimizmus,
anglický jazyk (stredne pokročilý),
pri stredoškolskom vzdelaní 5 rokov odbornej praxe.

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Galina Slovačková
Tel.: +421904746549
E-mail: poslať životopis