Psychológ

Miesto práce
Staničné námestie 11, Košice
Termín nástupu
1.3.2021
1 190 EUR/mesiac1190 € + prémiová zložka, po skúšobnej dobe zmluvná mzda od 1500 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše pracovisko v Košiciach hľadáme dopravného psychológa s certifikátom pre dopravnú psychológiu, ktorého pracovnou náplňou bude:
• posudzovanie psychickej spôsobilosti na výkon práce
• psychologické poradenstvo pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• personálne poradenstvo a konzultačná činnosť
• lektorská činnosť
• prieskumná a expertízna činnosť

PONÚKAME:
  • základná mzda 1190€/mes. brutto + prémiová zložka, po skúšobnej dobe zmluvnú mzdu od 1500€
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • pohyblivá pracovná doba
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické karty na stravovanie
VZDELÁVANIE:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
  • príprava na certifikovanú pracovnú činnosť dopravného psychológa
BENEFITY:
  • pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŹIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
• certifikované štúdium v odbore Dopravná psychológia
• špecializačné štúdium v odbore Pracovná a organizačná psychológia
(alternatívne Klinická psychológia, resp. Poradenská psychológia)
• doterajšia odborná prax minimálne 6 rokov
• dlhodobý výcvik výhodou
• schopnosť práce s ľuďmi, precíznosť a dôslednosť v práci
• zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, empatia
• psychická odolnosť, flexibilita, organizačné schopnosti
• bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť na výkon zdravotníckeho povolania

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Galina Slovačková
Tel.: +421904746549
E-mail: poslať životopis