Traťový robotník

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
740 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás!
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
zabezpečovanie údržby a opráv železničného zvršku, spodku a umelých stavieb
pílenie a kosenie porastov v obvode dráhy
priebežné podbíjanie podvalov

PONÚKAME:
  • základná mzda 740 €/mes. brutto + ostatné zložky mzdy
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • práca na jednu zmenu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú

GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci

POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronická karta na stravovanie

VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce

STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov

MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov

VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov
rekondičné pobyty.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ukončené úplné stredné, resp. stredné odborné vzdelanie

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • chuť pracovať

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis
ID: 3851812  Dátum zverejnenia: 20.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 740 EUR/mesiac