Výhybkár

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 650 € brutto + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatná činnosť alebo riadenie práce pridelených výhybkárov pri zabezpečovaní vlakovej cesty a posunu ručne ovládanými výmenami a výkoľajkami.
  • Zodpovednosť za bezpečnú prácu výhybkárov, za správne postavenie výmen, voľnosť vlakovej cesty, úschova a stráženie kľúčov od výmen, výkoľajok a koľajových zábran.
  • Prehliadka a prevádzkové ošetrenie výhybiek.

Cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, pravidelné podrobovanie sa lekárskym prehliadkam vyplývajúcim zo zákona č. 245/2010 Z. z. je hradené zamestnávateľom, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie v DDS Stabilita, a. s., životné poistenie pre zamestnancov DYNAMIK Ž - Generali poisťovňa, a. s., sociálny fond, výplata najneskôr k 12. dňu v mesiaci, príplatky a mzdové zvýhodnenia za pracovnú pohotovosť, prácu nadčas, nočnú prácu, za prácu vo sviatok, za prácu v sobotu a v nedeľu (nad rámec zákona), poskytnutie príplatku za ubytovanie v sume 200€ na dochádzku do zamestnania vzdialeného 150 a viac km od miesta trvalého bydliska.

Pred uzatvorením pracovnoprávneho vzťahu absolvovanie vstupnej lekárskej preventívnej prehliadky a vstupného psychologického vyšetrenia.

Po uzatvorení pracovnoprávneho vzťahu získanie spôsobilosti BOZP a získanie odbornej spôsobilosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

ukončené stredné, resp. stredné odborné vzdelanie, dopravné a technické vzdelanie (výhodou), rekvalifikácia je možná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis
ID: 3183863  Dátum zverejnenia: 31.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 650 € brutto + ostatné zložky mzdy