Geodet

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
Organizovanie a výkon geodetických a kartografických prác a súvisiacich činností v oblasti tvorby účelovej mapy, bodového poľa, mapovania, katastra nehnuteľností, správy železničnej knihy, inžinierskej geodézie, projektovania, špeciálnych geodetických prác, autorizácie geodetických a projektových prác a technickej dokumentácie.

PONÚKAME:
  • základná mzda 1000€
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronické karty na stravovanie
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

geodézia a kartografia

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Galina Slovačková
Tel.: +421904746549
E-mail: poslať životopis
ID: 3787455  Dátum zverejnenia: 15.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac