Traťový robotník - Trnava

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacZákladná mzda 700€ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste fyzicky zdatný a hľadáte si prácu na jednu zmenu?
Hľadáme práve Vás!
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
  • zabezpečovanie údržby a opráv železničného zvršku, spodku a umelých stavieb
  • pílenie a kosenie porastov v obvode dráhy
  • priebežné podbíjanie podvalov

PONÚKAME:
  • základná mzda 700 €/mes. brutto + ostatné zložky mzdy
  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer
  • práca na jednu zmenu
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
  • termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
  • cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
  • elektronická karta na stravovanie
VZDELÁVAME:
  • bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
  • pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
  • príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
  • nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
  • poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŹIME SI VERNOSŤ:
  • odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov
  • rekondičné pobyty

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

POŽADUJEME:
  • základné vzdelanie alebo stredné odborné vzdelanie - výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • manuálnu zručnosť
  • fyzickú zdatnosť
  • prax s pílou/krovinorezom výhodou
  • dobrý zdravotný stav

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Purgyová
Tel.: +421911113755
E-mail: poslať životopis
ID: 3779407  Dátum zverejnenia: 4.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacZákladná mzda 700€ brutto.