Výpravca - Kúty

Miesto práce
Kúty
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacZákladná mzda 850 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovední a máte riadiace schopnosti?
Hľadáme práve Vás
PRIJÍMAME do tímu šikovných kolegov, ktorých pracovná náplň bude:
riadenie, koordinovanie a zabezpečovanie vlakovej dopravy v pridelenom obvode
riadenie, zabezpečovanie a kontrola posunu
riadenie a koordinácia práce prislúchajúcich zamestnancov

PONÚKAME:
základná mzda 850 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu
stabilná práca na trvalý pracovný pomer
turnusová práca
pracovná zmluva na dobu neurčitú
GARANTUJEME:
termín výplaty k 12. dňu v mesiaci
POSKYTUJEME:
cestovné výhody vnútroštátne a zahraničné pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
elektronické karty na stravovanie (nad 11 hodín pracovnej zmeny - nárok na druhé hlavné jedlo)
VZDELÁVAME:
bezplatné odborné školenia na výkon práce
STARÁME SA O ZDRAVIE:
pravidelné lekárske prehliadky, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci nad rámec Zákonníka práce
príspevok na rekreačné pobyty v zariadeniach ŽSR
nadštandardné zabezpečenie osobných ochranných pracovných prostriedkov
MYSLÍME NA BUDÚCNOSŤ :
poskytujeme príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
životné poistenie DYNAMIK Ž pre zamestnancov
VÁŽIME SI VERNOSŤ:
rekondičné pobyty
odmeny pri pracovných výročiach a životných jubileách pre dlhodobých zamestnancov

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Dopravné alebo technické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

POŽADUJEME:
stredoškolské vzdelanie s maturitou
bezúhonnosť
riadiace schopnosti
zodpovedný prístup k práci
pozornosť, spoľahlivosť, logické myslenie
ochota vzdelávať sa
dobrý zdravotný a psychický stav

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Klubníková
Tel.: +421904823152
E-mail: poslať životopis
ID: 3778021  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacZákladná mzda 850 €/mes. brutto, nárast mzdy po získaní odbornej spôsobilosti na danú pozíciu.